Znajdź rozkaz

Rozkaz Specjalny LS.1/2016 z dnia 9 kwietnia 2016 r.

Warszawa, 9 kwietnia 2016r.

Związek Harcerstwa Polskiego
Komendant Hufca Warszawa
Praga Północ im. Wigierczyków


Rozkaz specjalny LS. 1/2016

3. Drużyny

3.2. Zmiany organizacyjne
3.2.1. Zamykam okres próbny i przyjmuję w poczet drużyn hufca drużynę harcerską specjalnościową działającą przy Szkole Podstawowej nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie. Nadaję jej numer 64, barwy żółto czerwono granatowe i nazwę Warszawskiej Wodnej Drużyny Harcerskiej „Fregata”.

3.3. Zwolnienia i mianowania drużynowych.
3.3.1. Zwalniam druhnę pwd. Justynę Zdzieborską (z d. Kłos) z funkcji drużynowej 64 WDH „Skaut”. Dziękuję Ci Justyno za zaangażowanie i pracę, jaką włożyłaś w prowadzenie jednostki i wiem, że będziesz dla przyszłej drużynowej bardzo dużym wsparciem. Życzę Ci również powodzenia na nowo obranej drodze, jaką sobie wytyczyłaś.
3.3.2. Mianuję druhnę samarytankę Różę Wieczorek na funkcję drużynowej 64 WDH „Skaut”. Wyznaczam jednocześnie druhnę pwd. Justynę Zdzieborską (z d. Kłos) na funkcję opiekuna drużyny. Różo życzę Ci wytrwałości oraz satysfakcji na nowo objętej funkcji drużynowej, jak również życzę Ci, aby zapał, który masz w sobie nigdy Cię nie opuścił.


Czuwaj!


phm. Katarzyna Murawska HR

Ostatnio zmieniany wtorek, 12 kwiecień 2016 20:01

Do góry

banerziel2

Dyrektywa o prywatności i łączności elektronicznej UE

Ta witryna używa ciesteczek. Dzięki nim witryna ma pełną funkcjonalność i przewidziane udogodnienia. Używając tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na twoim komputerze.

Zobacz dokument: Dyrektywa o prywatności i łączności elektronicznej UE

Zablokowałeś/-aś ciasteczka. Możesz zmienić tę decyzję.

Zezwoliłeś/-aś na zapisywanie ciesteczek na swoim komputerze. Możesz cofnąć tę decyzję.