Rozkaz L.12/2018 z dnia 10 listopada 2018 r.

Warszawa, 10.11.2018 r.

Rozkaz L.12/2018

1.2.1. Informuję o podjęciu przez Komendę Hufca Uchwały wsprawie zatwierdzenia Planu kształcenia Hufca na okres od września 2018 do listopada 2019 oraz sprawozdania z realizacji Planu kształcenia w roku harcerskim 2017/2018(Uchwała stanowi Załącznik nr 1 do rozkazu).

1.2.2. Informuję o decyzji nr 4 z dnia 1 października 2018 r. Komendanta i Skarbnika Hufca ZHP Warszawa-Praga-Północ im. Wigierczyków w sprawie dodatkowej składki członkowskiej zadaniowej dla przedsięwzięć hufcowych (Decyzja stanowi Załącznik nr 2 do rozkazu).

2.1. Zwolnienia w komendzie hufca

2.1.1. Zwalniam dh. Agatę Marczyk z funkcji członkini Biura Hufca z dniem 10.11.2018 r.

Agato dziękuję ci za twój nieoceniony wkład w dorobek Biura oraz duchowe wsparcie dla szefa zespołu.

2.3. Powołanie i rozwiązanie sztabów, komisji, komend kursów

2.3.1. Rozwiązuję z dniem 10.11.2018 r. sztab ds. Organizacji zbiórki polowej Hufca “Pod błękitnym niebem!” w składzie:

• Daniel Iwanicki - szef zespołu,
  • Martyna Morawska - członkini zespołu,
  • Agnieszka Łukowska - członkini zespołu,
  • Karolina Bińkowska - członkini zespołu,
  • Eryk Matowski - członek zespołu,
  • Zuzanna Waniek - członkini zespołu,
  • Weronika Szatkowska - członkini zespołu,
  • Adam Skorupski - członek zespołu,
  • Jakub Jasiński - członek zespołu,
  • Patrycja Szczęsna - członkini zespołu.

2.3.2. Powołuję z dniem 26.10.2018 r. Sztab Obchodów “Niepodległa!” w składzie:

• Agnieszka Łukowska - szefowa zespołu,
  • Michał Karwowski - członek zespołu,
  • Maciej Chruściel - członek zespołu,
  • dh Radosław Relidzyński - członek zespołu,
  • Julia Snopek - członkini zespołu,
  • Ewa Kalinowska - członkini zespołu.
  1. Kręgi, kluby

4.2. Powołania i rozwiązania kręgów

4.2.1. Na wniosek przewodniczącej hm. Sylwii Małkowskiej rozwiązuję Krąg Instruktorski “Bazyliszek” przy Komendzie Hufca Warszawa-Praga-Północ im. Wigierczyków.

4.2.2. Na wniosek przewodniczącego hm. Sławomira Kunickiego rozwiązuję Krąg Starszyzny i Seniorów “Zwierciadło” przy Komendzie Hufca Warszawa-Praga-Północ im. Wigierczyków.

4.2.3. Powołuję Krąg Instruktorski “273 Mazowsze” przy Komendzie Hufca ZHP Warszawa-Praga-Północ im. Wigierczyków.

4.3. Zwolnienia i mianowania w kręgach

4.3.1. Zatwierdzam wybór i mianuje  hm. Agatę Kunicką na funkcję przewodniczącej Kręgu Instruktorskiego “273 Mazowsze” działającego przy Komendzie Hufca ZHP  Warszawa-Praga-Północ im. Wigierczyków.

13.1. Podaję do wiadomości, że zgodnie z zapisami Uchwały nr 13/XL Rady Naczelnej ZHP z dnia 17 czerwca 2018 r. w sprawie zasad ponownego ubiegania się o członkostwo ZHP pkt. 4 przyjmuję dh. Aleksandrę Jumerow w poczet członków Hufca i tym samym przywracam jej członkostwo ZHP.

13.2. Podaję do wiadomości, że zgodnie z zapisami Uchwały nr 13/XL Rady Naczelnej ZHP z dnia 17 czerwca 2018 r. w sprawie zasad ponownego ubiegania się o członkostwo ZHP pkt. 4 przyjmuję phm. Piotra Jaskółowskiego w poczet członków Hufca i tym samym przywracam mu członkostwo ZHP.

/-/ phm. Bartosz Romaniuk

Komendant Hufca